מידע למעסיקים

מהי השמה מוכוונת™ ?

שיטת ההשמה המוכוונת™ מבוססת על מתודולוגיה ייחודית שפותחה ע"י ניהול נטו והמתמקדת ביכולת לאתר מבין כמות גדולה של מועמדים פוטנציאליים את שלושת המועמדים המתאימים ביותר לתפקיד ולארגון.

איך מבצעים השמה מוכוונת™ ?

בבסיס השיטה עומדת היכולת לבדוק את היכולת המקצועית של מועמד, באמצעות מומחה בתחום אליו מיועד המועמד. במקביל, נבדק גם פן הכישורים הרכים של המועמד.

בניהול נטו מאמינים בבנייה וטיפוח קשר ארוך טווח עם עובדים ומעסיקים כאחד. בדרך זו, אנו לומדים להכיר את העובד וצרכיו ואת הדרישות והתרבות הארגונית של המעסיק כחברה ושל הממונה המגייס כאינדיבידואל וכך מבצעים הפניית מועמדים בהתאמה גבוהה.

הנהלת ניהול נטו הינה בעלת רשת קשרים ענפה בתחומים רבים במשק, דבר אשר מקנה לה גישה לעובדים ומנהלים רבים אשר נמצאים בשלבי מעבר מתפקיד אחד למשנהו.

ניהול נטו מאמינה בהתמחות ובהתמקצעות ומתמקדת במספר תחומים עיקריים:
  • בכירים
  • מקצועות ההי-טק - אנשי תוכנה, מנהלי פרוייקטים, מנהלי מכירות, מערכות מידע, פיתוח עסקי ו-Presale.
  • אנשי כספים
התפישה המובילה את מקצועני ניהול נטו הינה חסכון בזמנו של המעסיק ולפיכך מבצעת ניהול נטו השמות, כאשר היחס בין ההשמות בפועל לבין מספר קורות חיים שנשלחו הינו גבוה. ניהול נטו מתחייבת לשלוח למעסיקים כמות מועטה של מועמדים פוטנציאליים מתאימים, על פני כמות גדולה של מועמדים המתאימים באופן חלקי בלבד. בדרך זו מייעלת ניהול נטו את תהליך המיון, מביאה להקטנת כמות הראיונות למשרה ומפחיתה את הזמן היקר המתבזבז על ניפוי מועמדים לא רלוונטיים.

ניהול נטו מלווה את החברה והמועמד במהלך כל תהליך ההשמה עד לחתימת חוזה ההעסקה עם המועמד ושומרת על שקיפות לאורך תהליך ההשמה. ניהול נטו תעדכן את המעסיק באם תגיע למסקנה כי אין ברשותה מועמד מתאים למשרה ספציפית, על מנת שהלקוח יוכל למצות אפיקים אחרים.

מעסיק: ליצירת קשר לחץ כאן
 
 
 
כל הזכויות שמורות © א.ג.ז ניהול נטו יעוץ ויזום בע"מ טלפון: 03-9044488  |  פקס: 03-7254813  |  מען למכתבים: ת.ד. 432 פ"ת  |  info@nihulneto.com בניית אתרים Web3D  
 
     
ניהול נטו מספקת לחברות שרות של סמנכ"ל כספים, מנהל כספים, חשב וכלכלן במיקור חוץ. מנהל הכספים עוסק בתמחיר, תקציב, תזרים מזומנים, חשב שכר, הנהלת חשבונות, דו"חות כספיים, בדיקת נאותות, הערכת שווי, מיזוגים ורכישות, עבודה עם חממה, קרנות הון סיכון, בנקים, גיוס הון וכיוצא בכך. בנוסף אנו מספקים למנהלים ייעוץ עסקי, כלכלי ופיננסי כמנטורינג או ליווי עסקי. לחברות נבחרות, מכינה ניהול נטו תוכנית עסקית (תכנית פיננסית). כחברת השמה אנו מתמחים באיתור וגיוס מועמדים להי-טק כמו מהנדסי תוכנה ומהנדסי חומרה, Account managers, Presale, Project Management, Product Management, Product marketing, Business Development ועוד. כמו כן אנו מגייסים אנשי כספים ובכירים כמו CMO, CTO, VP R&D, COO, CPO, CEO, CFO ו-CIO.