או
דרושים

מהי השמה מוכוונת™ ?

שיטת ההשמה המוכוונת™ מבוססת על היכולת לאתר מבין כמות גדולה של מועמדים פוטנציאליים את שלושת המועמדים המתאימים ביותר לתפקיד ולארגון. בשיטת ההשמה המוכוונת™ חוסכת ניהול נטו זמן יקר למחפש העבודה מאחר והמועמד מופנה למשרות ממוקדות רלוונטיות בלבד.

איך מתבצעת השמה מוכוונת™ ?

ההשמה המוכוונת מתבצעת באמצעות ראיונות יחודיים למועמדים המבוססים בעיקר על היכולת לבחון את רמת המקצועיות של המועמד ובהתאם להפנות את המועמד למשרות מתאימות. בנוסף, חברת ניהול נטו מבססת את ההשמות המוכוונות™ על היכרות עמוקה עם המועמד אשר נמשכת לאורך הקריירה שלו. אנו מעודדים העברת קורות חיים מעודכנים באופן שוטף, על מנת לאפשר את שמירת הקשר עמך. מועמד אשר שלח את קורות החיים שלו לניהול נטו יזומן לראיון במידה ותהיה התאמה גבוהה בין קורות החיים שלו לבין משרה מוצעת. ההשמה המוכוונת™ מקנה למועמד את הביטחון כי בקורות החיים שלו יעשה שימוש רק לאחר שנבדקה ההתאמה המלאה שלו למשרה, לאחר שהוא התראיין בניהול נטו ולאחר שאישר את העברת קורות החיים שלו למשרה ספציפית. באופן זה ישתפר מהותית הסיכוי לקבל את המשרה המוצעת.

ניהול נטו הינה בעלת רשת קשרים ענפה בתחומים רבים במשק, דבר אשר מאפשר לה גישה לחברות רבות ומגוונות במשק.מועמד/ת: למשלוח קורות חיים לחץ כאן
 
 
 
כל הזכויות שמורות © ניהול נטו בע"מ טלפון: 03-9044488  |  מען למכתבים: ת.ד. 432 פ"ת  |  jobs@nihulneto.com בניית, עיצוב, קידום אתרים, אתר, סרטי תדמית, מצגות, מיתוג, תלת מימד WEB3D בניית אתרים, עיצוב אתרים
 
     
ניהול נטו מספקת לחברות שרות של סמנכ"ל כספים, מנהל כספים, חשב וכלכלן במיקור חוץ. מנהל הכספים עוסק בתמחיר, תקציב, תזרים מזומנים, חשב שכר, הנהלת חשבונות, דו"חות כספיים, בדיקת נאותות, הערכת שווי, מיזוגים ורכישות, עבודה עם חממה, קרנות הון סיכון, בנקים, גיוס הון וכיוצא בכך. בנוסף אנו מספקים למנהלים ייעוץ עסקי, כלכלי ופיננסי כמנטורינג או ליווי עסקי. לחברות נבחרות, מכינה ניהול נטו תוכנית עסקית (תכנית פיננסית). כחברת השמה אנו מתמחים באיתור וגיוס מועמדים להי-טק כמו מהנדסי תוכנה ומהנדסי חומרה, Account managers, Presale, Project Management, Product Management, Product marketing, Business Development ועוד. כמו כן אנו מגייסים אנשי כספים ובכירים כמו CMO, CTO, VP R&D, COO, CPO, CEO, CFO ו-CIO.