מנטורינג עסקי

ניהול נטו חונכת מנהלים בתחום העסקי והפיננסי, מקנה להם את הידע הנדרש ומלווה אותם בתהליכי הצמיחה להצלחה.

מנהלים רבים נתקלים בעובדה כי חסר להם רקע עסקי ופיננסי הנדרש באספקטים שונים של תפקידי הניהול. המחסור בידע גורם לצורך להתייעץ וללמוד, אולם לרוב המנהלים אין ממי ללמוד ועם מי להתייעץ.

ניהול נטו פותחת למנהל אפשרות להדרכה עסקית מוכוונת יחד עם אפשרות להציף בעיות עסקיות, באמצעות פגישות ליווי עסקי קבועות. מגוון הבעיות הנדונות ותהליכי החשיבה בתהליך ההגעה לפתרון, מחזקות את הידע העסקי והפיננסי של המנהל ומקנות לו כלים להתמודדות עתידית, כדי להניע את החברה להצלחה.


רשימת שרותים:

  ניתוח יציבות העסק, חוזקות, חולשות, סיכונים והזדמנויות (SWOT)

ניתוח יציבות העסק הינו ניתוח חוצה ארגון אשר נעשה באמצעות סיעור מוחות. בסיומו של התהליך הנהלת החברה יודעת מהם נקודות החולשה בהן יש לטפל, מהן נקודות החוזק שיש לטפח, מחליטה איזו הזדמנות לקחת ומכינה תוכנית להתמודדות עם הסיכונים הצפויים.
 
 
 
כל הזכויות שמורות © א.ג.ז ניהול נטו יעוץ ויזום בע"מ טלפון: 03-9044488  |  פקס: 03-7254813  |  מען למכתבים: ת.ד. 432 פ"ת  |  info@nihulneto.com בניית אתרים Web3D  
 
     
ניהול נטו מספקת לחברות שרות של סמנכ"ל כספים, מנהל כספים, חשב וכלכלן במיקור חוץ. מנהל הכספים עוסק בתמחיר, תקציב, תזרים מזומנים, חשב שכר, הנהלת חשבונות, דו"חות כספיים, בדיקת נאותות, הערכת שווי, מיזוגים ורכישות, עבודה עם חממה, קרנות הון סיכון, בנקים, גיוס הון וכיוצא בכך. בנוסף אנו מספקים למנהלים ייעוץ עסקי, כלכלי ופיננסי כמנטורינג או ליווי עסקי. לחברות נבחרות, מכינה ניהול נטו תוכנית עסקית (תכנית פיננסית). כחברת השמה אנו מתמחים באיתור וגיוס מועמדים להי-טק כמו מהנדסי תוכנה ומהנדסי חומרה, Account managers, Presale, Project Management, Product Management, Product marketing, Business Development ועוד. כמו כן אנו מגייסים אנשי כספים ובכירים כמו CMO, CTO, VP R&D, COO, CPO, CEO, CFO ו-CIO.