אאוטסורסינג כספים

ניהול נטו מספקת שירותי אאוטסורסינג (מיקור חוץ) של מקצוענים בתחומי הכספים. השירות כולל סמנכ"לי כספים, מנהלי כספים, חשבים וכלכלנים לחברות גדולות, בינוניות וקטנות. השירות מותאם ספציפית לגודל החברה ולצרכים היחודיים של כל חברה. ניהול נטו תומכת מקצועית באנשי הכספים המוצבים בחברות ומאפשרת להם להתייעץ ולדון בסוגיות רלוונטיות.

מגוון לקוחות ניהול נטו המתפרס על פני ענפים שונים, בגדלים שונים ובמגוון רמות של אנשי כספים, מאפשר לה לתת תמיכה היקפית זו למקצועניה.


 
 
 
כל הזכויות שמורות © א.ג.ז ניהול נטו יעוץ ויזום בע"מ טלפון: 03-9044488  |  פקס: 03-7254813  |  מען למכתבים: ת.ד. 432 פ"ת  |  info@nihulneto.com בניית אתרים Web3D  
 
     
ניהול נטו מספקת לחברות שרות של סמנכ"ל כספים, מנהל כספים, חשב וכלכלן במיקור חוץ. מנהל הכספים עוסק בתמחיר, תקציב, תזרים מזומנים, חשב שכר, הנהלת חשבונות, דו"חות כספיים, בדיקת נאותות, הערכת שווי, מיזוגים ורכישות, עבודה עם חממה, קרנות הון סיכון, בנקים, גיוס הון וכיוצא בכך. בנוסף אנו מספקים למנהלים ייעוץ עסקי, כלכלי ופיננסי כמנטורינג או ליווי עסקי. לחברות נבחרות, מכינה ניהול נטו תוכנית עסקית (תכנית פיננסית). כחברת השמה אנו מתמחים באיתור וגיוס מועמדים להי-טק כמו מהנדסי תוכנה ומהנדסי חומרה, Account managers, Presale, Project Management, Product Management, Product marketing, Business Development ועוד. כמו כן אנו מגייסים אנשי כספים ובכירים כמו CMO, CTO, VP R&D, COO, CPO, CEO, CFO ו-CIO.